دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
+98 2165558185  info@takapooco.ir  +98 9210907682

سئو

پس از طراحی سایت برای یک کسب و کار، گام بعدی شناساندن پایگاه وب به مردم است. به دلیل وسعتی که وب دارد نیاز است تا شما به نحوی حضور خود را در وب اعلان کنید. تا از میان انبوهی از نتایج جستجو برای یک موضوع سایت شما در میان نتایج ابتدایی نمایش داده شده و ترافیک سایت شما افزایش پیدا کند. سئو مجموعه روش هایی است که به منظور بهبود جایگاه شما در نتایج جستجو انجام می گیرد.

سئوی یک سایت شامل دو بخش اصلی است. بخش اول سئوی on-page می باشد. در این بخش سایت از ابتدا بر مبنای اصول سئو و با در نظر گرفتن بهترین الگوریتم ها در اصول طراحی سایت، پیاده سازی می شود. در این بخش محتوا نقش به سزایی در سئو ایفا می نماید. و هر میزان در طراحی سایت از محتوای مفید و مرتبط با تجارت مورد نظر بهره گرفته شود به بهبود میزان بازدید از سایت کمک به سزایی خواهد کرد

بخش دوم شامل ایجاد لینک از سایت های مرتبط به وبسایت مورد نظر است. هر میزان تعداد این لینک ها بیشتر باشد در بهبود رنک سایت و ایجاد ترافیک بیشتر به سایت کمک بیشتری خواهد کرد. تولید لینک باید از روش های درست مانند شبکه های اجتماعی، سایت های ویدئویی و سایت ها و فروم های مرتبط با آن تجارت صورت پذیرد.

سئوی درست باعث افزایش فروش سایت شما و افزایش تعداد بازدیدکنندگان آن می گردد. ولی به همان میزان استفاده از روش های نادرست سئو باعث ایجاد مشکل برای تجارت شما می گردد. برخی از سایت ها با استفاده از روش های سئوی سیاه اقدام به بهبود جایگاه سایت می کنند. در این روش ها جایگاه سایت به سرعت در گوکل افزایش می یابد ولی پس از مدتی این سایت ها با جریمه از سوی گوگل مواجه می شوند و جایگاه خود را از دست می دهند. مواردی که باید در سئو مد نظر قرار گرفته شوند:

1.        سئوی یک فرایند طولانی مدت است.

2.        خرید لینک برای افزایش لینک به سایت، روش صحیحی برای سئو نیست.

3.        هیچ تضمینی برای سئو وجود ندارد.

4.        در سئو تمرکز تنها بر روی چند کلمه ی کلیدی روش نادرستی است. استفاده از محتوای قوی و افزایش لینک های درست به سایت باعث افزایش رنک سایت می گردد. همچنین در ابتدای کار نباید بر روی کلمات کلیدی با رقابت بالا تمرکز کرد.


گروه نرم افزاری تکاپو با استفاده از روش های تایید شده اقدام به بهبود جایگاه شما در وب می نماید برخی از این روش ها عبارتند از:

1.        استفاده از سایت های ویدئویی

2.        استفاده از شبکه های اجتماعی

3.        تبلیغات در گوگل (ad words)

4.        تبلیغات سایت در سایت های مرتبط

5.        استفاده از ایمیل های تبلیغاتی

6.        تولید محتوای قوی

7.        و ...

هزینه ی سئو با توجه به تعداد کلمات کلیدی، جایگاه سایت رقیب شما و میزان رقابت کلمات کلیدی مورد نظر شما متفاوت است و نمی توان هزینه ای یکسان برای تمام سایت ها ارائه نمود. لطفا برای آگاهی بیشتر از جزئیات قیمت تماس حاصل نمایید.دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn