دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
+98 2165558185  info@takapooco.ir  +98 9210907682

درباره ما

نام شرکت: پردازش داده تکاپو

تاریخ تاسیس: خرداد 1394

شماره ثبت: 4957

کد اقتصادی: 411486185358

گروه نرم افزاری تکاپو شرکتی نوپا است که در خرداد سال 1394 تاسیس گردید. این شرکت با به کار گیری نیروهای متخصص در مسیر تولید نرم افزارهای ویندوز و تحت وب گام برداشته است. حوزه فعالیت این شرکت طراحی و تولید نرم افزار در بستر رایانه های شخصی، وب و تلفن های همراه، تهیه رسانه های مرتبط با تولید نرم افزار و ارائه راهکارهای فناوی اطلاعات به سازمان ها می باشد. سعی ما بر این است تا با استفاده از خلاقیت و ایده های نو رضایت مشتریان خود را جلب نماییم و هر روز بر تعداد آنان بیفزاییم. 

 با رشد روز افزون کاربران اینترنت، امروزه بسیاری از افراد پیش از خرید در زمینه محصول مورد نظر خود در اینترنت تحقیق و جستجو می نمایند. ولی در برخی زمینه ها با توجه به اطلاعات محدود موجود رسیدن به یک نتیجه مطلوب امکان پذیر نیست.  یکی از اهداف ما ارائه ی راهکارهایی برای تسهیل در انتخاب کالای مورد نظر توسط افراد در فضای مجازی می باشد. برآنیم تا در آینده ای نزدیک به سهم خود به این مهم تحقق بخشیم.

تلاش ما در گروه نرم افزاری تکاپو ارائه بهترین خدمات با توجه به نیاز و خواسته مشتریان محترم در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. پشتیبانی محصولات ما توسط  گروهی از متخصصین شرکت انجام می پذیرد. بنابراین پس از تحویل محصول در صورت نیاز به حل مشکل یا افزودن امکانات اضافی، این خدمات در کوتاهترین زمان به مشتری ارائه می گردد. جلب اعتماد و رضایت شما مشتریان عزیز سرلوحه ی اهداف ما و همکارانمان  در گروه نرم افزاری تکاپو می باشد.

دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn