دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
  +98 9210907682 +98 2165558185

درباره ما

گروه  پردازش داده تکاپو

 

پردازش داده  تکاپو گروهی نوپا است که ازخرداد 1394 فعالیت خود را آغاز کرده است.  این گروه با به کار گیری نیروهای متخصص در مسیر تولید نرم افزارهای ویندوز و تحت وب گام برداشته است. حوزه فعالیت این گروه طراحی و تولید نرم افزار در بستر رایانه های شخصی، وب و تلفن های همراه، تهیه رسانه های مرتبط با تولید نرم افزار و ارائه راهکارهای فناوی اطلاعات به سازمان های بزرگ و کوچک می باشد. سعی ما بر این است تا با استفاده از خلاقیت و ایده های نو رضایت مشتریان خود را جلب نماییم و هر روز بر تعداد آنان بیفزاییم. 

 با رشد روز افزون کاربران اینترنت، امروزه بسیاری از افراد پیش از خرید در زمینه محصول مورد نظر خود در اینترنت تحقیق و جستجو می نمایند. ولی در برخی زمینه ها با توجه به اطلاعات محدود موجود رسیدن به یک نتیجه مطلوب امکان پذیر نیست.  یکی از اهداف ما ارائه ی راهکارهایی برای تسهیل در انتخاب کالای مورد نظر توسط افراد در فضای مجازی می باشد. برآنیم تا در آینده ای نزدیک به سهم خود به این مهم تحقق بخشیم.

تلاش ما در گروه نرم افزاری تکاپو ارائه بهترین خدمات با توجه به نیاز و خواسته مشتریان محترم در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. پشتیبانی محصولات ما توسط  گروهی از متخصصین انجام می پذیرد. بنابراین پس از تحویل محصول در صورت نیاز به حل مشکل یا افزودن امکانات اضافی، این خدمات در کوتاهترین زمان به مشتری ارائه می گردد. جلب اعتماد و رضایت شما مشتریان عزیز سرلوحه ی اهداف ما و همکارانمان  در گروه نرم افزاری تکاپو می باشد.

دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn