دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
  +98 9210907682 +98 2165558185

طراحی سایت

این روزها با گسترش وب، وب همچون تلویزیون، روزنامه، و رادیو یک رسانه عمومی است. سازمانها و مردم عادی همه روزه برای استفاده مشترک از اطلاعات از وب بهره می گیرند، یا محصولات خود را در آن به معرض فروش می گذارند. بنابراین امروزه برای موفقیت و بقای یک تجارت معرفی و تبلیغ آن در فضای وب امری ضروری محسوب می شود.

برای طراحی یک سایت برای یک تجارت می توان از دو روش استفاده نمود. یک روش طراحی  سفارشی برای آن تجارت، که در این روش ابتدا طرح ظاهری سایت به صورت سفارشی و با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه ی مشتری طراحی می گردد. سپس امکانات مورد نیاز مشتری توسط یک زبان برنامه نویسی به صورت سفارشی برای سایت پیاده سازی می گردد. این روش به زمان و هزینه ی بیشتری نیاز دارد ولی محصول خروجی کاملا سفارشی و مطابق با نیاز مشتری می باشد. و امکان افزودن امکانات اضافی در آینده نیز برای آن وجود دارد. این روش به کسانی پیشنهاد می گردد که نیاز به یک سایت خاص و امکانات سفارشی دارند. به عنوان مثال پرتال های سازمانی.

روش دیگر طراحی با استفاده از قالب های آماده مانند joomla یا dotnetnuke می باشد. در این روش سرعت کار بسیار بالا می باشد. و سایت در مدت بسیار کوتاهی آماده تحویل به مشتری می گردد. ولی ظاهر آن به صورت کامل قابل دستکاری نمی باشد و دارای امکاناتی کلی به صورت پیش فرض می باشد. این روش به کسانی پیشنهاد می گردد که نیاز به یک سایت با یک کارایی کلی و در زمان کوتاه دارند. به عنوان مثال فروشگاه های اینترنتی از این دسته سایت ها می باشند که قالب آماده آنها به صورت کلی و آماده وجود دارد و در زمان کوتاهی قابل تحویل به مشتری می باشند.

گروه نرم افزاری تکاپو با توجه به نیاز شما به یکی از این دو روش سایت مورد نظر شما را طراحی و ارائه می نماید. لطفا برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی هزینه ی طراحی تماس حاصل نمایید.

 

دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn