دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
  +98 9210907682 +98 2165558185

مقالات

11

کامپیوتر در بدو امر بخاطر انجام عملیات محاسباتی اختراع شد و مخترعان آن فکر نمی‌کردند که روزی کاربردهای اداری آن بسیار بیشتر از کاربردهای محاسباتی و علمی بشود. اما امروزه با توجه به گسترش شبکه‌های محلی و شبکه جهانی اینترنت، در تمام کشورهای پیشرفته دنیا، کامپیوتر جزء غیر قابل حذف میز هر کارمندی شده است. مزایای استفاده از سیستم‌های کامپیوتری و شبکه‌های محلی امری است که برای تمام مدیران موفق ثابت شده است. این مسئله راه خود را به کشورهای در حال توسعه و توسعه نیافته نیز باز کرده است و هر کجا مدیری به دنبال پیشرفت سازمانش است یکی از اولین مواردی که احساس نیاز می‌کند استفاده از تکنولوژی کامپیوتر و اتوماسیون کردن نظام اداری، مالی و سازمانی زیر نظرش می‌باشد. اما در سال‌های اخیر با گسترش روز‌افزون شبکه اینترنت و کاربرد آن در سطح جهان، استفاده از آن نیز مورد توجه بسیاری از مدیران قرار گرفته است. شبکه اینترنت به دنبال خود نوع جدید از تکنولوژی ارائه می‌کند که می‌تواند حتی فرهنگ یک سازمان را تغییر بدهد.

[خواندن ادامه خبر...]

ساخت تور مجازی, طراحی سایت, طراحی اپلیکیشن ویندوز و اندروید, سئو, بهینه سازی سایت, ساخت و طراحي نرم افزارهاي اتوماسيون
08

در یک شبکه کامپیوتری به قطعاتی که معمولاً به برق متصل شده و در تولید، هدایت و یا تقویت سیگنال‌ها نقش دارند و در اصطلاح به خودی خود فعالیت دارند، قطعات "فعال" یا Active گفته میشود. مثل سوئیچ و مودم و ...

[خواندن ادامه خبر...]

ساخت تور مجازی, طراحی سایت, طراحی اپلیکیشن ویندوز و اندروید, سئو, بهینه سازی سایت
08
گروهی از رايانه ها و دستگاه‌هایی می‌باشد که توسط کانال‌های ارتباطی به هم متصل شده‌اند را شبكه رايانه اي مي نامند.

[خواندن ادامه خبر...]

ساخت تور مجازی, طراحی سایت, طراحی اپلیکیشن ویندوز و اندروید, سئو, بهینه سازی سایت
05
تور مجازی (virtual tour)  شبیه سازی یک مکان حقیقی با استفاده از ترکیب دنباله ای از ویدئو ها یا تصاویر است.

[خواندن ادامه خبر...]

05
یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) سیستمی است که برای مدیریت محتوای یک وبسایت استفاده می شود. نوعا، یک CMS شامل دو عنصر است: یگ برنامه مدیریت محتوا (CMA) و یک برنامه ارائه ی محتوا (CDA). عنصر CMA برای مدیر یا نویسنده مطالب امکان مدیریت، به روز رسانی  و حذف مطلب را از یک وبسایت بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی فراهم می کند. عنصر CDA از اطلاعاتی که تهیه شده برای به روزرسانی وبسایت استفاده می کند.

[خواندن ادامه خبر...]

21

عموماً سه نوع  عکس پانوراما وجود دارد

[خواندن ادامه خبر...]

دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn